Gdzie sie nauczyc zawodu kolarza

Gdzie sie nauczyc zawodu kolarza

Naukowych nazw roślin

Zakład Naukowy Identyfikacja

Dla ogrodnika, główną rzeczą jest wiedzieć, rodzina, rodzaj i gatunek. Istnieją specjalne metody klasyfikowania roślin. Zaczniemy od góry w kolejności malejącej.

Klasa – Pierwszy wyróżnikiem

To brzmi prawie jak ludzie. Dobrze?drukarki wielkoformatowe Poważnie, pierwszym czynnikiem jest to, że roślina wytwarza kwiaty. Tych, które nazywane są Angiospermae, a te, które nie są nazywane Gymnospermae.

Seed Leaves – jednoliścienne i dwuliścienne

Dwa liście nasienne są dwuliścienne i jedno liście nasienne są jednoliścienne. Pełna nazwa to rośliny jednoliścienne i dwuliścienne.

Na przykład, groszek jednoliścienna ponieważ wszystkie nasiona zawarte w jednym liści http://www.zadluzenia.com/artykul/wszystko-o-provident-pozyczki-dla-zadluzonych-oferta-i-opinie/. Goździka jest dwuliściennych, ponieważ kwiaty roślin dwuliściennych mają płatki. Również dwuliściennych części kwiatów są ustawione w czwórki i piątki. Goździki mają pięć płatków.

Superorder

Nazwy rośliny Superorder kończą się … pomysł. Wszystkie dwuliściennych pochodzą od następujących zleceń: Magnoliidae, Hamamelidae, Goździkowe, Dilleniidae, Rosidae, astrowe. Wszystkie Jednoliścienne potomkami tych zleceń: żabieńcowe, komelinowe, arekowe, Liliidae. Czy imię i nazwisko John Smithidea?

Święcenia

Każdy Superorder jest podzielony na kilka zamówień. Nie będziemy wchodzić wszystkie te tutaj, ale może chcesz wiedzieć, że zamówienia kończy się …. piwa. Na przykład, John Smithales.

Rodzina

Wreszcie, jesteśmy do tego stopnia, że ??się liczy. Istnieje około 500 różnych rodzin roślin do wyboru. Charakterystyka w tym momencie są dość tępe. Rodziny zakończy się w … aceae. Na przykład, John Smithaceae.

Podrodziny

Nie wiem ilu, ale kończą się … oideae. Na przykład, John Smithoideae.

Plemię

Kończą się … EAE. Na przykład, John Smitheae.

subtribe

Tu nie będzie widać wielkiej różnicy w roślinach. Słowa kończą się … inae. Na przykład, John Smithinae.

Różnorodność

Różnorodność jest nieznaczne zróżnicowanie między gatunkami. Zaczyna się to słowo z odm. Na przykład, varJohn Smithinae.

Formularz

To kładzie F przed słowa. Kształt odnosi się przede wszystkim do konkretnych kolorów i drobnych różnic kształtu liści. Na przykład, FvarJohn Smithinae.

odmiana

Odmiany mają CV w przedniej części nazwy. Odmiana oznacza, niż może być powielana. Na przykład, nazwa John Smithinae.

Autor Kristy Śnieg pisze wiele artykułów na temat krajobrazu. Dla niektórych niezwykłych pomysłów można znaleźć na zewnątrz lub Plant Life.

http://pirox.pl
– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge