Znaczenie koni dla kowala

Znaczenie koni dla kowala

Dlaczego konie noszą buty?

Dlaczego więc konie butów? W dzikich koni przenieść na stale do znalezienia świeżych pastwisk i przejść przez różne tereny i powierzchnie w jego polowania na żywność. To naturalnie trzyma konie kopyta do gładkiej, twardej i nawet państwa. Nasze udomowione konie chodzić mniej, a ich nogi nie mają taką samą możliwość utwardzenia.kopanie fundamentów wrocław Składniki odżywcze takie jak karoten, są niezbędne dla zdrowych kopyt i karoten znajduje się w znacznie wyższych ilościach w żywych roślin, a nie w przetworzonej żywności lub suszone. Nasze konie są również poproszeni o coś więcej – są one napędzane jeździł lub – co oznacza, że ??ich nogi i stopy są większe obciążenie łożysk wtedy byłby w stanie dzikim!

Po pierwsze Shod były konie?

Jak konie kopyta są delikatne tworzenie logo, a ludzie zależało od nich ludzi już w starożytnej Azji owinięte kopyta w skór surowych i skór.

Rzymianie byli pierwszymi ludźmi, którzy używali kombinacji skóry i metalu buta konie, więc będą mogli podróżować dalej rzymskich dróg. buty metalowe, jakie znamy w Europie pojawił się około 6. lub 7. wieku. Hot kucia stało się powszechne w 15 wieku.

Patrząc po Nogi konia dzisiaj

Koń w regularnej pracy musi również mieć nogi regularnie sprawdzać inaczej kopyto wzrośnie duże, długie i kruche, a może pojawić się pęknięcia. Jeśli jego kopyto staje się zniekształcone nogi mogą zostać uszkodzone, jeśli idzie nienormalnie – nie tylko będzie to niewygodne dla niego, że nie będzie w stanie do jazdy.

Nawet konie, które okazały się bez działało trzeba mieć ich kopyta sprawdzone i przycięte regularnie.

Normalnie trzeba kucia koni co sześć tygodni, a ustalenia powinny być wykonane przez kowala do wzięcia udziału w tym przedziale. Czasami buty, które nie zostały uszkodzone się zbyt daleko może być ponownie używany i otrzymuje po kopyta są przycinane.Niektóre kopyta rosną w różnym tempie w zależności od pory roku – świeża trawa wiosną może spowodować zrywu wzrostu.

Trish Haill jest webmasterem strony dla Limebrook Livery Yardu. Jak również opisywanie obiektów stoczni, strona internetowa zawiera szereg informacji dla miłośników koni i jeźdźców na całym świecie. Szczegółowe wyniki procesu kucia można znaleźć na stronie podkowy.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge