Czym sie zajmuje kowal

Rozpoczęcie Nowego Świata w Tribal Wars

Istnieje kilka taktyk na początku i to również zależy od ustawień w świecie grasz. Jeśli ma paladynów to można rozważyć utworzenie pomnik tuż po modernizacji kopalni żelaza, drewna i gliny obóz dół i zacząć wcześnie rolnictwa z paladyna. Ta taktyka jest bardziej odpowiednie światów wsi premiowania, ponieważ można uprawiać tylko porzucone, Barbarian, wsie bonusowych na początku. Wszyscy gracze są pod ochroną początkujący i nie można ich zaatakować.

Można również zdecydować się na to, co się skoncentrować na początku: szkolenia włócznie i hodowla czy można być aktywnym wystarczy czy dostać opiekunkę konta na farmie stale. Jeśli zdecydujesz się zrobić, więc nie potrzebują wysokich miny przed budować baraki. Po tym utrzymać produkcję włócznie i uaktualniania swoich kopalń. Nie trzeba będzie dużą kopalnię żelaza, ponieważ włócznie wziąć tylko 10 żelaza. Zamiast tego trzeba będzie wysoki obóz drewna. Jeśli wystąpią mając zbyt wiele 1 zasób powinien budować rynek dla tego handlu dla was brak zasobów. Lubię wczesnego rolnictwa, bo to ja, który wpływa na moje przepływ zasobów poprzez jak często gospodarstwie. Ale można uprawiać jedynie premię, barbarzyńcę i opuszczonych wsi, więc jeśli nie masz żadnej z nich blisko ciebie ta metoda nie będzie skuteczna.

Zamiast wczesnego rolnictwa można skoncentrować się na swoich zasobów w pierwszej kolejności. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć zasobów. Zwykle trzymam mój obóz Timber 2 poziomy i gliny pit jeden poziom wyżej niż żelazo. W ten sposób można uzyskać nieco mniej zasobów, a następnie aktywnie rolnictwa, ale jest psychoterapia szczecin to bardziej bezpieczne, ponieważ nie będzie w okropnej sytuacji, jak gdyby można stracić wszystkie swoje oddziały, podczas gdy rolnictwo i miałoby bardzo niskie miny.

Kiedy hodowla wystarczających zasobów i mają przyzwoite kopalnie (zwykle jestem bardzo aktywny i gospodarstwa dużo, więc dla mnie to może być coś takiego: 12 drewna, 9 gliny, 7 żelaza) należy rozpocząć budowanie swoich HQ, baraki i kuźnię do badania osie lub zbudować stajnie i lekką jazdę pociągu.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge