Dlaczego jest coraz mniej kowali

Dlaczego jest coraz mniej kowali

Wkrótce rozeszła się na całym górniczego miasta o nowym systemie transportowym. Biznes stał się tak przytłaczający, że Carl zaprosił przyjaciół do pomocy. Oni pracowali dzień i noc. Ostatecznie powstała konkurencja. I wkrótce, inni przedsiębiorcy zaczęli ciągnąć grup osób do 90 mil, która w 1915 roku była długa droga. Następnie, w 1921 roku, międzymiastowe autobusy zostały stworzone. Malowane w kolorze szarym i pojawiające się szczupła i wykończenia, zostali na zawsze nazwany „chartów”.

TWÓRCZOŚĆ TRIO

1.Wybierz nazwę, która jest tak oczywiste i niezapomniany, klienci mogli zrozumieć to, po prostu patrząc na swojego produktu.

2.Ideas które rozprzestrzeniają się wygrać.

3.Jeżeli ludzie kopiowanie ciebie, że robisz coś dobrze.

Cha Ching!

W 1882 roku sklep detaliczny Johna Pattersona tracił pieniądze. Niestety nie mógł obsłużyć wszystkich siebie transakcji. Nie było sposobu, aby zatrzymać pieniądze od przecieka. On udał się do bankructwa.

Wtedy usłyszał o dziwnym urządzenie jest używane w Dayton w stanie Ohio. To rzeczywiście egzekwowane poprawny zapis codziennych sprzedaży! Po włączenie jednego z tych prymitywnych maszyn do jego procesu zamówienia, jego sklep zaczął przynosić zyski. Patterson potem zastanawiał: „Jeśli ta maszyna jest dobre dla małego sklepu w Ohio, nie byłoby równie dobre dla sklepów wszędzie?”

Cholerną rację, że będzie. Słyszałeś kiedyś o „kasie” przed?

TWÓRCZOŚĆ TRIO

1.Ask sobie pytanie: „Co zrobić, jeśli każdy miał mój produkt?”

2.You nie może kontrolować każdą część Twojego biznesu

3.Ohio jest kolebką, jak, wszystko.

Hej, Nicea Wąsy

Gail była 54 lat, kiedy otrzymał patent na skondensowanego mleka. Jednak sposób doszedł do wymyślić produkt był bardziej z frustracji niż kreatywności.

W 1851 roku wracał do domu z podróży do Londynu. Kilka przedziałów pociągu przechowywane krowy na plecach, aby zapewnić świeże mleko dla wielu dzieci na pokładzie.
plandeki.eu/plandeki
– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge