Jak wyglada kuznia

Jak wyglada kuznia

Jak umieścić Horse Shoes na koniach

Kto może Konie buty?

Istnieje błędne przekonanie, że kowale konie butów – nie. Kowale pracy z żelaza, ale nigdy nie może stykać się z końmi. Kowale mogą konie but gdyby miały również szkolenia, aby stać się kowal. Zawodu kowali jest bardzo stara, założona w 1356 roku, za panowania Edwarda III. Formalny opis pracy kowala jest „wszelkie prace związane z przygotowaniem lub leczenia stóp konia do natychmiastowego odbioru na niej obuwia, okucia za pomocą gwoździ lub w inny sposób z buta do stopy, lub wykończenia takiej pracy na piechotę „. Kowal może zrobić buta, kowala będzie pasować. To trochę bardziej skomplikowane, choć, jak kowal musi mieć również szkolenie jako kowal do wytworzenia lub modyfikowania buty poprawnie.

Aby umieścić buta konia na konia trzeba być odpowiednio przeszkolone – to nie wystarczy, aby mieć podkowy o odpowiedniej wielkości, trzeba zrozumieć kopyto konia i jego konformacji i jak jego stopy mają wpływ na sposób, w jaki się porusza , Udomowione konie potrzebują regularnego uczęszczania od kowala.

Narzędzia kowala i fartuch pozostały praktycznie takie same od 14 wieku, jedyną różnicą jest to, że w dzisiejszych czasach konie zwykle nie iść do kuźni być podkute. W „kuźnia” jest częściej przenośna kuchenka gazowa co oznacza, że ??kowal może podróżować do konia.

Podkucia konia wykonuje swoją wiedzę i doświadczenie. Aby stać się kowal musi służyć praktykę nieco ponad cztery lata.

Podkucia konia

Pierwszym krokiem jest wyprostować zaciska – są to kawałki paznokci wygięte na stronie ściany kopyta. Oni są prostowane z buforem i młotem. But można następnie uniósł wyłączyć za pomocą szczypiec.

Następnie powierzchnia kopyta wyrównuje się za pomocą pilnik. Konie kopyta rosną jak nasze paznokcie, więc nadmiar wzrostu musi być przycięta mecz frezów kopyt.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge