Jak zostac kowalem

Jak zostac kowalem

Oni nie muszą starać

Większość dzieci w wieku 22 lat nie zrewolucjonizuje przemysł motoryzacyjny. Ale Walter Jacobs miał inne plany. Zastanawiając skuteczności wynajmu koni i buggy, potem pomyślał: „Hmm. Jeśli ktoś wynajął konie, dlaczego nie wynająć samochód, też?”

W tym czasie pracował jako sprzedawca auto.http://zaciszeurody.eu/zabiegi/zabiegi-na-twarz/ W końcu podniósł wystarczająco dużo kapitału, aby zakończyć swoją pracę, kupić 12 używany model T i zacząć wynajmu samochodów. Po 8 miesiącach miał 20. Kilka lat później jego flota wzrosła do 565, a roczne przychody przekroczyły 1.000.000 $.

Nieźle jak na dziecko w 1920 roku !

kwitnącej wynajem biznesu Jacobsa zainteresował się właściciel Chicago Yellow Cab John Hertz. W końcu kupił firmę młodego człowieka i stworzył to, co jest teraz firma wynajmu samochodów # 1 na świecie.

TWÓRCZOŚĆ TRIO

1.Find czasownik, który sprzedaje, a następnie zmienić rzeczownika.

2.W jesteś sukces, oni przyjdą do ciebie.

3.never kupić wynajem ubezpieczenia samochodu. To w sumie oszustwo.

Zadam Tak, to …

Jak uzyskać zacząć?

LET ME sugerują, że to …

Raz w miesiącu, przeczytaj jeden biografia, profil firmy lub studium przypadku dotyczące udanych wynalazców i przedsiębiorców. Rób notatki z mistrzów. Wyślij mi swoją listę trzech lekcji nauczył się od siebie, a ja je wykorzystać w nadchodzącym artykule lub blogu!

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge