Uslugo kowalskie

Uslugo kowalskie

Odkryj tajemnice pięknego miasta Bolton

Tradycyjnie, znany jako część Lancashire, Bolton był kiedyś znany jako Bolton le Moors. Zaatakowany przez rojalistów podczas angielskiej wojny domowej, Bolton stracił 1600 mieszkańców i 700 innych zostało wziętych do niewoli. W czasie rewolucji przemysłowej, Bolton stał się ośrodkiem miejskim koncentruje się na produkcji wyrobów włókienniczych.masaż leczniczy – Gdynia Przez 1929, był znany jako jeden z największych producentów bawełny. Teraz, Bolton, duże miasto w północnej Anglii obecnie w Greater Manchester, oferuje szeroki wachlarz rozrywek dla zarówno lokalnych, jak i poza miastem odwiedzających.

Miłośnicy sportu będą mieli miasto, ponieważ jest domem dla jednej z 20 klubów Premier League. Bolton Wanderers domu stadion, znane jako Reebok, znajduje się w Middlebrook Retail Park. Reebok, firma zużycie sportowego, jest sponsorem zespołu i ma swoją siedzibę w mieście Bolton.

Miłośnicy historii znajdą muzeów i bibliotek Bolton trzeba zobaczyć. Miasto ma 15 bibliotek i 3 muzea w jego granicach. Biblioteki oferują wiele usług dla mieszkańców i odwiedzających. Dla zwiedzających, biblioteki Bolton oferują bezpłatny dostęp do internetu, które byłyby użyteczne w badaniu rzeczy do zrobienia.

The Bolton muzeum, akwarium i Archiwum zawiera historię Bolton, zbiory sztuki znanych i ciekawych okazów roślin i zwierząt z całego świata. Hall i ‚th’ Wood to oryginalny dom Tudor, w którym maszyna wrzeciona, które zrewolucjonizowały włókiennictwa Bolton został wyprodukowany. Smithills Hall and Park to osiedle 2000 akrów, na których dobrze zachowany dwór siedzi. Dwór został zbudowany w 14 wieku i będzie doskonałym odwiedzić dla miłośnika architektury.

Wreszcie, dla entuzjastów pleneru, Bolton oferuje ponad 3000 akrów ziemi zabaw. parki Bolton są rozłożone w całym mieście i oferują szeroki wachlarz rozrywek na świeżym powietrzu. Wśród obiektów sportowych, www.kolekcjonerskie-hologramy.pl placów zabaw i przestrzeni otwartych, The Parks and Recreation Department Bolton zapewnia również pamiątkowe ogrody i naturalne szlaki na spacery.

Zakwaterowania w Bolton sprawdzić tę listę hoteli Bolton.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge