Przedmioty uzytkowe kowalstwa artystycznego

Przedmioty uzytkowe kowalstwa artystycznego

 · Główne Forum

 Pompeje Dom z portretu na ścianie

 Amfiteatr

 Thermae – Wanny

 · Wiele domów i domy w tym willi Tajemnic

 · wina słoików i Ceramiki

 Palestra – siłownia z basenem

 Macellum – rynek żywności

 · W Pistrinum – młyn

 · W Thermopoliun – Typ bar serwujący gorące i zimne napoje

www.szybkieubezpieczenie24.pl

 · Cauponge – małe restauracje

 · 2 Teatry

 · Grand Hotel Murecine

 · Dowód, że port mieszkało z ludźmi żyjącymi w Palafittes

 Monety

 · freski, malowidła, rzeźby, Napisy i Mosiacs

Wiele szczegółów z codziennego życia odkryto w tym freski, napisy przedstawiające zawody i kategorie, sztukę, erotyczne obiekty i dane o ogólnym stylu życia obywateli. Ściany były pokryte propagandy wyborczej i żartów i słów w języku łacińskim jak powitanie, wina i prania jest wśród tych znalezionych.

ogrody warzywne i małe działki były otoczone mieszkań Chłopskich. Burdele stał na obrzeżach miasta byli mogli być dostępne poprzez przepuszczenie żeglarzy i turystów. Codzienne życie było widoczne w warsztatach i pomieszczeniach gospodarczych w wąskich ulicach używanych przez robotników i niewolników.

Różne elementy zostały znalezione na terenie miasta, w tym meble, ozdoby, złoto i srebro, narzędzia, przedmioty kuchenne, lampy, produkty spożywcze, liczników, młyny i kamieni szlifierskich, warsztaty tkaniny, kuźniach i wiele sklepów spożywczych i sklepów owocowo-warzywnych.

Dwie trzecie miasta została wykopana ale tylko około jednej trzeciej wykopalisk są publicznie dostępne, ale wciąż na tyle, aby utrzymać przeciętny turysta zajęty przez kilka dni. Zachowanie to poważny problem ze względu na warunki atmosferyczne, ekspozycji ogólnej próchnicy, kradzieży i turystyki. Pompeje są łatwo dostępne dla turystów, pociągiem lub samochodem. Mt

i więcej informacji na temat wycieczek do Pompei z podróżami działania i A-Z Tours sprawdzeniu

http://www.a-ztours.com http://a-ztours.com/italytours.php

Avril Betts CHA – partnerem Khaled Azzam, egiptolog

Lubimy myśleć, że się zaczyna wakacje podczas rozmowy z nami. Nasi pracownicy są świetne i traktować naszych klientów jak rodzina oferowanie spersonalizowanych wycieczki na całym świecie. Specjalizacja w Kanadzie, Europie, Egipcie i Jordanii.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge